Speciální mateřská škola a základní škola Polička, Jiráskova 825, 572 01 Polička

Telefon: +420 461 725 707, +420 602 191 229

Adresa: Jiráskova 825, 572 01 Polička

Napište nám

Vaše e-mailová adresa *
Jméno a příjmení
Text zprávy:

Únor v I. třídě speciální

ÚNOR V TŘÍDĚ I. SPECIÁLNÍ

Měsíc únor je tradičně spojován s karnevalem, a tak se 28. února žáci naší třídy s nadšením zapojili do karnevalového soutěžení a dovádění. Tento měsíc také odstartoval projekt „JAK“ podporující uměleckou gramotnost žáků. V průběhu únorových pracovních činností se žáci pod vedením zkušených lektorů v Mozaice věnovali práci se dřevem a pedigem. Dále jsme navštívili knihovnu, kde byl pro naše žáky připraven vzdělávací program o knihách doplněný pohádkovým příběhem s úkoly a tancem. V rámci školního vyučování jsme si povídali o těle, rozvíjíme si čtenářské i matematické dovednosti, malujeme, sportujeme a všichni už netrpělivě očekáváme příchod jara.