Speciální mateřská škola a základní škola Polička, Jiráskova 825, 572 01 Polička

Telefon: +420 461 725 707, +420 602 191 229

Adresa: Jiráskova 825, 572 01 Polička

Napište nám

Vaše e-mailová adresa *
Jméno a příjmení
Text zprávy:

IV. speciální třída a její podzimní činnosti

Čas ve škole tak nějak rychle utíká. Není to tak dlouho, kdy jsme po prázdninách zasedli do lavic a přivítali v naší třídě nové dva spolužáky Matouše a Doriana. Snažíme se o to, aby ve třídě byla pohoda, dobrá nálada, ale také hodně možností a prostoru k učení se novým věcem. Pohodu jsme si třeba užívali na hipoterapii v Květné, navštívili jsme CBM a krásnou interaktivní výstavu Zábaviště pro sviště a bez větších problémů jsme vystoupali na věž kostela sv. Jakuba. Učíme se ve třídě, venku nebo v dílně. Zapojujeme se do celoškolních aktivit, jako třeba recyklohraní a jako třída jsme se přihlásili do celokrajské soutěže EVVO Zelený ParDoubek. Čeká nás zajímavá výzva, jak přispět k pozitivní změně ve škole, především na naší školní zahradě.

Za celou třídu Ivana Vondrová